O nás

o ArtPick.cz

ArtPick.cz je online prodejní galerie nabízející nezávislé autory. Cílem není přeprodávat "velké" umění od zaběhlých a již veřejně známých a uznávaných autorů, ale objevovat méně známé, i neznámé autory a dát jim možnost se prezentovat a případně i svá díla prodat. Nebráníme se spolupráci jak s neznámými amatérskými autory, tak i s autory, kteří za sebou mají umělecké vzdělání, ale zatím si nedokázali najít vlastní cestu jak svá díla uvést na trh, nebo nemají dost odvahy na to svá díla prezentovat a vytvářejí je jen "do šuplíku". 
Zaměřujeme se na originální i reprodukované grafiky, fotografie, ilustrace, kresby, ale i třeba malby.

 

Pro autory

Nabízíme prostor pro prezentaci dalším autorům. Skrze e-shop ArtPick.cz jim dáváme možnost představit svoji osobu a nabídnout svá díla. ArtPick.cz není sociální síť, kde by si každý mohl založit svůj profil. Autory si vybíráme, nebo si autoři vybírají nás. Vše řešíme na osobní úrovni a s každým autorem se snažíme domluvit k všestranné spokojenosti. Oslovujeme další autory ke spolupráci, ale jsme rádi za to, pokud se autoři sami ozvou.

Uvědomujeme si, že objevení zajímavého a prodejného díla může být pro autory odrazovým můstkem k jeho rozvoji, proto si nenárokujeme žádná výhradní zastoupení apod. K dílům, která nám autoři poskytnou, uzavíráme smlouvu, která pouze specifikuje způsob a rozsah spolupráce výhradně za účelem prodeje nabízených děl.

V rámci prodeje díla je na straně ArtPick.cz zajištěna propagace autora a jeho díla. Je zajištěna veškerá komunikace se zákazníky, předání a doručení díla. V případě reprodukcí je zajištěna produkce. Autor pouze nabídne svá díla a ostatní je na nás.

V případě zájmu o spolupráci a zveřejnění vašich prací na ArtPick.cz nám zašlete na email info@artpick.cz ukázky vašich prací (odkaz na vaše portfolio) a krátký popis o vás a vašich dílech.

 

Pro zákazníky

Díla na zakázku
Pokud je u díla uvedeno, že se jedná o reprodukci (dílo nabízené ve vícekusových sériích), reprodukci zhotovujeme na zakázku na základě objednávky a po uhrazení kupní částky. 

Originální autorská díla
Některá díla jsou nabízená přímo autory a ArtPick.cz jen zprostředkovává jejich prodej. V tomto případě je nutné si u díla ověřit dostupnost. V případě zájmu ověřujeme u autora, jestli je dílo stále k dispozici. Všechna díla automaticky nepřebíráme na sklad.

Ukázky díla
Pro již hotová autorská díla, nabízená konkrétními autory, je možné po domluvě zprostředkovat ukázku díla přímo u autora. Pro reprodukce je možné zprostředkovat ukázku technologických vzorků, které před uvedením do nabídky necháváme zhotovovat. Z kapacitních důvodů ale neděláme vzorky pro každý motiv.

Kvalita díla
Provedení autorského díla sice záleží na autorovi, ale nabízíme jen taková díla, aby je bylo možné nabídnout k prodeji. Tím je zaručena odpovídající kvalita. Reprodukované díla nabízíme v materiálovém provedení vhodném pro jakostní reprodukce, kvalitní potiskované materiály a pečlivé rámování.

Cena díla
Cena je stanovena na základě domluvy s autorem, který určuje cenu. Celková částka za dílo se odvíjí od známosti autora, kvality provedení, velikosti, originalitě díla apod.

Pravost díla
Ke všem dílům a reprodukcím dáváme potvrzení od autora o jeho originalitě.

Termín dodání díla
Obvyklá doba doručení díla zhotoveného na zakázku je 14 dní od zaplacení. U složitější výroby je doba doručení 3 až 4 týdny od zaplacení. Termíny dodání jsou obvykle uvedené v popisu každého díla. U děl, která jsou k odběru přímo u autorů, je termín dodání do 14 dnů po ověření dostupnosti.

Doručení díla
Každé dílo balíme tak, aby byla při doručení minimalizovaná pravděpodobnost poškození. Sazby za doručení jsou dle sazeb dopravců. Při nákupu nad určitou částku nebude doprava díla účtována.

Vrácení a reklamace díla
Vrácení díla bez udání důvodů je možné do 14 dnů od doručení zákazníkovi. Přesný popis vrácení a reklamace díla je uveden v obchodních podmínkách.